HomeICF UNVANLI EĞİTMENLER

ICF MCC, PCC UNVANLI EĞİTMENLER İLE KOÇLUK ve MENTORLUK SÜREÇLERİNDE PROFESYONEL GELİŞİM

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hoş Geldiniz, 

Perfect Mind Coach Academy 2015 yılından beri Koçluk Eğitimleri ile  “Profesyonel Koç yetiştiren, ICF-ACTP Akredite Koçluk akademisidir. Akademimiz 2016 yılından beri Kurumlara ve Bireylere Profesyonel Koçluk Hizmetleri dışında Mentorluk, performans, verimlilik ve liderlik konulu birçok eğitim vermeye devam etmektedir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu Standartlarına Uygun En Yeni Eğitimler

PERFECT MIND PROFESSIONAL COACH TRAINING PROGRAM” 190 Saat ICF “International Coach Federation dan ACTP (Accredited Coach Training Program ) , akredite koçluk eğitim programı olup yapı ve içerik olarak Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’ in en yeni ve en üst kalitede beklediği Koçluk standartlarını benimsemiştir.

ICF Akredite Koçluk Eğitimi sonunda sınav koşullarını yerine getiren mezunlarımız Uluslararası geçerli ICF onaylı sertifikaya sahip olacaklardır. Niş Koçluk branşlarımız Kurum ve Yönetici Koçluğu Eğitimi (3 Gün 25 saat), Akademik Öğrenci Koçluğu Eğitimi (3 Gün 25 Saat) ve Liderlik ve Takım Koçluğu Eğitimi (5 gün 40 Saat)
Misyonumuz uluslararası standartlarda her adaya kaliteli eğitim vererek Koçluk mesleğine katkı sağlarken, koçluğun kurumlar ve bireyler bazında daha fazla yayılmasına ve kabul edilmesine yardımcı olmaktır.

Kamil Murat ÖZLEN, MCC

ICF Coach Trainer – ICF Mentor
EMCC Mentor

KAMİL MURAT ÖZLEN, MCC

AKADEMİ LİDERİ

MASTER CERTIFIED COACH
​ICF MENTOR
EMCC EXECUTİVE COACH – MENTOR
FACILITATOR – TRAINER

​ICF MEMBER 9041950

Master Certified Coach

Kamil Murat Özlen ICF Akredite MCC ünvanlı Profesyonel Koç, Eğitmen ve Fasilitatördür. 2015 yılında kurduğu Perfect Mind Coach Academy ile ICF – ACTP 190 saat Akredite eğitim ve Koçluk Mentorluk hizmetleri sunmaktadır. 2016 yılından beri Perfect Mind Business markası ile Kurumlara Koç, Mentor ve Fasilitatör olarak tasarladığı Liderlik ve Koçluk Temelli eğitimleri vermektedir. 2019 Aralık ayından beri ICF de Onaylı ve Resmi Mentor’ dur.  Tüm koçluk sertifikasına sahip Koçlar ve ayrıca  ICF den ACC, PCC ve MCC unvan başvurusu yaparak sınava hazırlanacak koçlar için resmi Mentorluk hizmeti verme yetkisine sahiptir.

Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında C level yöneticilere ve şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda Fasilitasyon ( Kolaylaştırma) ile eğitimler tasarlamakta, performans ve liderlik için Koçluk Mentorluk hizmeti vermektedir.

Uzmanlık alanları; Performans Koçluğu, Yönetici ve Kurum Koçluğu, Liderlik ve Takım Koçluğu, Mentorluk, İlişkiler Koçluğu, Satış Koçluğu, Takım Kurma ve Yönetimi, Koçvari İletişim, Müzakere, Çatışma Eğitimi, Profesyonel Satış, Tele Satış, Zaman Yönetimi ve Beden dili gibi eğitimlerdir.

Sahip olduğu sertifikalar; NLP Practitioner, Usui Reiki Master, ICF Profesyonel Koçluk, Yönetici ve Kurumsal Koçluk, İlişkiler Koçluğu, National Guild of Hypnotists’ den Hipnotis, TA 101, TA 202 (Bogdan Serbanescu, PhDP,TSTA), Peryön-Rıza Kadılar- Mentorluk Proje Yöneticiliği, TPC Leadership Yaratıcı Fasilitasyon Teknikleri

Kamil Murat Özlen , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentorluk ve Koçluk Derneği) katkılarıyla ilk defa açılan uluslararası onaya sahip Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentorluk İşletme Yüksek Lisans programını bitirmiş 2019′ da işletme MBA ve EMCC (Avrupa Mentorlar ve Koçlar Birliği) Practitioner sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Kamil Murat Özlen ICF Global ve ICF Türkiye, EMCC, IARP (International Association of Reiki )  üyesidir.

mozlen@perfectmindcoachacademy.com

https://mlajklmgewtm.i.optimole.com/cb:Sj5r~b59e/w:1016/h:1500/q:mauto/f:avif/https://www.perfectmindcoachacademy.com/wp-content/uploads/2021/08/Basak-Akin-PCC.jpg

BAŞAK AKIN, PCC
KOÇ & EMCC MENTOR
AKADEMİ EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

https://mlajklmgewtm.i.optimole.com/cb:Sj5r~b59e/w:360/h:256/q:mauto/f:avif/https://www.perfectmindcoachacademy.com/wp-content/uploads/2021/08/PCC.png
​Başak Akın, PCC Unvanlı Profesyonel Koç, Mentor, Eğitmen ve fasilitatördür. Perfect Mind Coach Akademi ve Perfect Mind Business bünyelerinde eğitimler vermektedir. Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda Fasilitasyon ile eğitim tasarlamakta, kurum içinde yönetici ve takımlara performansa yönelik koçluk yapmaktadır.
Uzmanlık alanları; Fasilitasyon, Durumsal Liderlik, Güven, Bireysel Koçluk, Yönetici ve Takım Koçluğu, Mentorluk, Öğrenci Koçluğu, Takım Kurma ve Yönetimi, Koçlukvari İletişim, Satış, Zaman Yönetimi,  Profesyonel İkna ve Müzakere, Çatışma Yönetimi eğitimleridir.

Başak Akın, kariyerinde uzun yıllar finans sektörünün lider kurumlarında çeşitli görevlerde bulunduktan sonra yoluna koçlukla devam etme kararı almış ve bu alanda uzmanlaşmıştır. ICF akredite yaşam Koçluğu, kurum ve yönetici koçluğu, öğrenci koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır. Kişisel gelişimine eğitici eğitimi, zor durum ve kişiliklerle baş etme, stres yönetimi eğitimleri ile devam etmiştir.

Sahip olduğu sertifikalar; ICF Profesyonel Koçluk, Yönetici ve Kurumsal Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Uludağ Üniversitesi Eğitici Eğitimi.
Başak Akın, 2001 yılında Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentörlük ve Koçluk Derneği) ve Altınbaş Üniversitesi katkılarıyla ilk defa açılan EMCC onayına sahip(Executive Mentoring & Coaching)  Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentörlük İşletme Yüksek Lisans programından 2019 Mayıs’ da mezun oldu.
Email: bakin@perfectmindcoachacademy.com
Simay Günay

SİMAY GÜNAY, ASİSTAN

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji öğrencisi. Perfect Mind Coach Akademi bünyesinde asistan eğitmenlik yapmaktadır. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi mezunu Simay Günay, üniversiteye geçtikten itibaren İngilizce özel dersler vermeye başlamıştır. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyesi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Simay Günay profesyonel koçluk ve öğrenci koçluğu eğitimini 2020 Ocak ayında tamamlamış olup sertifikasını aldıktan sonra Final Okulları bünyesinde gönüllü öğrenci koçluğu yapmıştır.

Sertifikalar: ICF ACSTH Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu

Email: simaygunay1@gmail.com

Mesaj Gönder
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?