HomeKOÇLUK NEYİ DEĞİŞTİRİR?

KOÇLUK SENİN DEĞİŞİMİNDİR

DEĞİŞİM ÖZÜNDE FAYDA TAŞIR
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://mlajklmgewtm.i.optimole.com/cb:Sj5r~b59e/w:auto/h:auto/q:mauto/f:avif/https://www.perfectmindcoachacademy.com/wp-content/uploads/2021/03/1452201.png

KOÇLUK ÖZEL HAYATINDA VE İŞİNDE DENGEYİ KAZANDIRIR

Denge değişimle gelir. Dengesiz yaşam aşırılıklar ve de yetersizliklerle doludur.Tıpkı bozuk terazi gibi.Bir türlü dengeyi tutturamaz hayatınız.

Aşırıya kaçtığınız hayat alanınız iş ise sosyal alanda,evde ,sporda eksik kalırsınız.Ailenizi erteler yabancılaşırsınız.Hayalleriniz tozlu bir rafta bekler. 

İLİŞKİLERDE BAŞARI BİRLİKTE GELİR

Yaşamınızdaki başarıları bazen kendiniz bazende size destek veren motivatörlerinizle sağlarsınız.Bazende Motivatöre sahip olma şansınız olmaz.Koçluk size Motivasyon kazandırır.İster bir Koçla çalışın ister KOÇLUK eğitimi alın.Motivatör artık hayatınıza dahil olacaktır.
Kimse çatışmalarla dolu bir ilişki talep etmez. Ama bazen kaçınılmaz olarak çatışmanın içinde buluruz kendimizi. İlişkilerdeki problemleri görmezden gelmek yerine değişime kucak açmak yaşamınızda çatışmanın yerine huzuru ve dengeyi getirir.
Yaşamdaki başarınız ve desteğiniz bazen güçlü bir ilişkinin karşılıklı olarak sergilenmesinden geçer. Çevrenizdeki mutlu ve başarılı insanları gözlemlerken denge ve bütünlüğün nasıl uyum içinde olduğunu KOÇLUKLA elde edeceğiniz farkındalıkla çözebilir, hayatınıza uyarlayabilirsiniz. İster İlişkiler Koçu eğitimine katılın, isterseniz İlişkileriniz için bir KOÇ ile çalışın.
https://mlajklmgewtm.i.optimole.com/cb:Sj5r~b59e/w:auto/h:auto/q:mauto/f:avif/https://www.perfectmindcoachacademy.com/wp-content/uploads/2021/03/3240047_orig.jpg
https://mlajklmgewtm.i.optimole.com/cb:Sj5r~b59e/w:auto/h:auto/q:mauto/f:avif/https://www.perfectmindcoachacademy.com/wp-content/uploads/2021/03/3612204_orig.jpg

DEĞİŞİM

İnsanlar her sabah kalktıklarında ya da canlarını sıkan bir şey olduğunda hayatlarını değiştireceklerini söylerler .Ama sonra rutine geri dönerler.
Eksik olan nedir acaba ?

İşler giderek çıkmaz bir hal mi alıyor ? Ne yapsan ne söylesen çatışma, endişe, stres ve kaygı hep hayatında mı ? Daha ne kadar böyle devam edebilirsin ?Nasıl değişecek yaşam ,ne zaman ? Soruların ne zaman cevap bulacak ?​
Mesaj Gönder
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?