HAYAL Mİ ? GERÇEK Mİ ?

 

Yaşamınızda bir şeylerin sıkışmış olduğunu hissediyor musunuz? Üzerinde durmasanız da zaman zaman ya da sık sık daha fazlasını başarabileceğinizi ve öyle olması gerektiğini biliyor musunuz? Son zamanlarda güncel yaşamın içerisinde sürükleniyormuş gibi var olduğunuzu düşünüyor musunuz? Veya aslında hayatınızda nelerin değişmesi gerektiğini biliyorsunuz, ama bunun nasıl yapılacağından pek emin değil misiniz?

Şimdi birkaç saat ya da bir gün değil, sadece bir an otuz günlük kısa bir süre için yaşamınızı şekillendirdiğinizi düşünün. Otuz gün boyunca aklınıza her geçen gün bu değişimle ilgili mesajları güçlendirerek doldurduğunuzu, yeni deneyimler, yeni vizyonlar kazandığınızı düşünün. Gerçekte ne istediğinizi açık bir şekilde netleştirip, anlamadığınız her şeyi anlamaya başladığınızı ve bu amaca nasıl ulaşacağınıza dair bir plan geliştirdiğinizi düşünün.

İç dünyanıza, kendinize bakarken, yıllarca anlattığınız bir hikayeyi keşfetmeye başladığınızı, bunun sizi cevaplarınıza götürdüğünü ve sizi yeterince düşündürmeye başladığını hissedin.Yeni bir hikaye yarattığınızı düşünün. Bu yeni hikayenin de yepyeni bir hayat yarattığını hayal edin. Ve bütün bunları yanınızdaki güçlü bir rehberle yapmanız gerekip gerekmediğini düşünün. Hayatınızın asla bir daha aynı olmayacağı bir yolculukta, Koçluk ve Koç ile bu hayaliniz gerçek olacağını deneyimleyin.

​Kendinizi gerçekleştirmeye başladığınız yeni dünyanızda başkalarına da rehber olmak üzere bir Koç olun ve onların da hayatlarına dokunun.

Tüm bunlara sahip olmanız için ilk adımı Siz atın. Başkaları size ne derse desin başarıya yürümüş her insan gibi Yüreğinizin Sesini sahiplenin. İpleri elinize alıp kendinize Hadi bitirelim bu işi derken yalnız olmadığınızı sizin gibi yola çıkanlarla yolunuzun kesişeceğini hatırlayın.

Gün gelip geriye baktığınızda İyi ki demek ya da Keşke demek artık sizin sorumluluğunuzda…

 

Kamil Murat Özlen, MCC
Master Koç – Fasilitatör -Eğitmen

Share
Mesaj Gönder
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?